Temel Eğitim ve Okuryazarlık

egitimDünya çapında 67 MİLYON çocuk eğitim alamamaktadır. Bizler eğitimde cinsiyet eşitsizliğinin azaltılması ve yetişkin okuryazarlığının arttırılması çalışıyoruz.

Anne ve Çocuk Sağlığı

anneDünya çapında her yıl beş yaş altı 7 MİLYON çocuk yetersiz beslenme ve sağlık hizmeti sebebiyle ölmektedir. Bizler tıbbi hizmetlere erişimi kolaylaştırmak ve bebeklerin aşı ve ilaç gereksinimleri için çalışıyoruz.

Temiz Su ve Sanitasyon

suDünya çapında 2,5 MİLYAR insan yeterli düzeyde temiz suya erişim sağlayamamaktadır. Biz sürdürülebilir temiz su kaynakları oluşturmak, geliştirmek ve temiz su kaynaklarını korumak için çalışıyoruz.

Hastalıkların Önlenmesi ve Tedavisi

hastalikDünya çapında 100 MİLYON insan pahallı tıbbi tedavilerden dolayı yoksulluğa itilmektedir. Bizler çocuk felci, HIV/AIDS, sıtma gibi hastalıkların yayılmasını önlemek için çalışıyoruz.

Barış ve Anlaşmazlıkların Çözümü

barisDünya çapında bizler barış çabalarını güçlendirmek ve çatışmadan etkilenen bölgelerde uzun süreli barışın tesis edilmesini desteklemek için çalışıyoruz.

Ekonomik ve Toplumsal Gelişim

ekonomiDünya çapında 1,4 MİLYAR insan işsiz ve günlük 1,25 $ altında bir kazançla yaşamaktadır. Bizler ekonomik ve toplumsal kalkınmayı geliştirmek, bireyleri ve tüm toplulukları güçlendirmek için çalışıyoruz.